Akce na rok 2017/2018

V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN BUDE OD 9.7. DO 10.8. MŠ UZAVŘENA.

PROVOZ BUDE ZAHÁJEN 13.8.2018

VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO!

 

PROBĚHLO

ODCHOD PRVŇÁČKŮ DO ZÁKLADNÍ ŠKOLY

V pondělí 4.9.2017 se uskuteční tradiční společný odchod prvňáčků do základní školy.

Sraz dětí je v 8:00 hodin v mateřské škole ve třídě u VČELIČEK. 

PROSÍME rodiče prvňáčků, aby počkali na zahradě školy.

 

Ve Čtvrtek 7.9. – Třídní schůzka u Žabiček od 15:30 hodin

V Pondělí 11.9. – Třídní schůzka u Motýlků od 15:30 hodin

V Úterý 12.9. – Třídní schůzka u Broučků od 15:30 hodin

Ve Středu 13.9. – Třídní schůzka u Berušek od 15:30 hodin

Ve Čtvrtek 14.9. – Třídní schůzka u Včeliček od 15:30 hodin

 

ZÁŘÍ

21.9. Fotografování – Firma PHOTODIENST – s podzimní tématikou

  • sada 250 kč, focení se sourozenci od 10 hodin + příplatek 40 kč

ŘÍJEN

3.10. Výlet do Čechovy stodoly v Bukové u Příbrami – téma DÝŇOVÁNÍ – 1. a 2. třída

6.10. Nás v MŠ navštíví  Klaun Tú Tú – s dopravní tématikou

19.10. Bářino toulavé divadlo – s pohádkou “ Jak se bačkůrka skamarádil „

LISTOPAD

23.11. – Soubor Jany Martincové – „Vánoce přicházejí“

29.11. – Screeningové vyšetření zraku

30.11. – Divadlo Dokola – „Čert a Káča“

PROSINEC

4. 12. – 1. část  školení v rámci projektu ČTENÁŘSKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

5.12. – dopolední návštěva čertů v kovárně – Berušky, Motýlci, Včeličky

          – Broučky a Žabičky navštíví Mikuláš v Mš

6.12. – Výlet do Čechovy stodoly v Bukové u Příbrami – téma ČERTI – 3. a 4. třída

          – odjezd ve 12:30, všechny děti budou mít po návratu do Mš odpolední svačinu,

             s sebou batoh s pitím a pláštěnku, děti si vyzvedněte ve školce v 15:30

7.12. – Vánoční besídka u Včeliček – 14:45 hod.

11.12. – 2. část  školení v rámci projektu ČTENÁŘSKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

11.12. – Vánoční besídka u Žabiček – 14:45 hod.

12.12. – Vánoční besídka u Berušek – 14:45 hod.

13.12. – Vánoční besídka u Motýlků – 15:00 hod.

14.12. Vánoční posezení u Broučků – 14:45

LEDEN

2.1. – saxofon, housle v Mš – 3. a 4. třída (sestra Terezky Holé)

4.1. – 3. část školení v rámci projektu ČTENÁŘSKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

8.1. – 4. část školení v rámci projektu ČTENÁŘSKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

11.1. – návštěva 4. třídy v knihovně

17.1. – Předškolní děti cvičení v ZŠ

22.1. – Bářino toulavé divadlo s pohádkou „Jak zlatník ke štěstí přišel“

ÚNOR

15.2. – Divadlo Úsměv Ludmily Frištenské s pohádkou „Nemocný pejsek“

28.2. Karneval

BŘEZEN

14.3. – 1. část  školení v rámci projektu MATEMATICKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

16.3. – Do Mš k nám zavítá paní se svými pejsky – Canisterapie

21.3. – 2. část  školení v rámci projektu MATEMATICKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

22.3. – Předškoláci se půjdou podívat do ZŠ

26.3. – 3. část  školení v rámci projektu MATEMATICKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

28.3. – 4. část  školení v rámci projektu MATEMATICKÁ PREGRAMOTNOST pro starší věkovou skupinu – Paní učitelky: Šebková, Moravčíková, Bašková, Kolaříková

28.3. – Bářino toulavé divadlo s pohádkou „O statečné Margitce“

DUBEN

10.4. – Polodenní výlet na Ohrazenici – Motýlci

12.4. – Polodenní výlet k lesu – Berušky

13.4. – Polodenní výlet – Včeličky

11.4. – Předškoláci cvičení v tělocvičně ZŠ

do 17.4. – Poslední termín na zaplacení plavání (750 Kč)

18.4. – 3. třída navštíví místní knihovnu 

20.4. – Přijede do MŠ Policie – ukázka automobilu a povídání o jejich práci

24. 4. – První lekce plavání 

25.4. – Fotografování

27.4. – Pálení čarodějnic

KVĚTEN

2.5. – Zápis dětí do MŠ – od 10 do 14 hodin

2.5. – 3. třída představení v Kulturním středisku od 15 hodin

3.5. – Divadlo „Kolem“ – Pohádky z klobouky

9. 5. – ŽABIČKY BESÍDKA

11.5. – BROUČCI BESÍDKA

15.5. – Druhá lekce plavání

15.5. – VČELIČKY BESÍDKA

16.5. – MOTÝLCI BESÍDKA

18.5. – Záchranáři v Mš

18.5. – BERUŠKY BESÍDKA

22.5. – Třetí lekce plavání

23.5.  – ZOO Plzeň

29.5. – Čtvrtá lekce plavání

30.5. – Divadlo Dokola – „Jak se Jíra mlynářem stal“

ČERVEN

1.6. – Motýlci – Návštěva včelaře

5.6. – Pátá lekce plavání

6.6. – Motýlci a Včeličky výlet vlakem do Březnice

7.6. – Bářino toulavé divadlo

12.6. – Šestá lekce plavání

14.6. – Motýlci – výlet vlakem do Příbrami – Dětské zábavné centrum ŠNEČEK

15.6. – Včeličky – výlet vlakem do Příbrami – Dětské zábavné centrum ŠNEČEK

18.6. – Motýlci – polodenní výlet na Běřín

19.6. – Sedmá lekce plavání

19.6. – Nocování s předškoláky

26.6. – Osmá (poslední) lekce plavání

28.6. – Motýlci polodenní výlet do Velcí přes Ohrazenici